Сегодня П`ятниця | Дата: 25.05.2018 | Время: 12:38
Новини
Новини ()
  • Конференція старшокласників учнів - членів МАН освітнього округа № 7
    Всего комментариев: 0
  • Новини ()
  • Навчально- методичне забезпечення базових дисциплін у 2-х та 5-х кл.
    Всего комментариев: 0
  • Новини ()
  • Серпневі педагогічні студії
    Всего комментариев: 0
  • Найкращі користувачі
    Найактивніший користувач ()
  • no avatar
    Логин: vlad19p
    Репутация:
    Группа:
  • Найактивніший користувач ()
  • no avatar
    Логин: vlad19p
    Репутация:
    Группа:
  • Найактивніший користувач ()
  • no avatar
    Логин: vlad19p
    Репутация:
    Группа:
  • Нові теми форуму
    Нові теми форуму ()
  • Ответил:
    Всего ответов:
  • Нові теми форуму ()
  • Ответил:
    Всего ответов:
  • Нові теми форуму ()
  • Ответил:
    Всего ответов:
  • Доброго дня, Гість! Авторизуйся або зарегеструйся.


    Діяльність округу № 7
    Форма входу
    Календар
    «  Травень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031
    Лічільник
    Наше опитування
    Всего ответов: 27
    Оцініть мій сайт

    Статистика
    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Посилання

    2013-рік творчості

    Календар подій
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Склад

    ради освітнього округу № 7 (опорна школа № 47) Маріупольської міської ради

     

    Воробей Ніна Іванівна – голова освітнього округу № 7, директор ЗОШ № 47

    Мініна Інна Анатоліївна – заступник голови освітнього округу, директор ЗОШ № 24

    Ферсілєєва Жанна Миколаївна – заступник голови освітнього округу № 7, заступник директора з НВР ЗОШ № 47.

     

    Члени ради:

     

    1. Дегтяренко Ольга Павлівна – директор МВМПУ № 99

    2. Титаренко Дмитро Миколайович – директор ЗОШ № 30

    3. Верігіна Наталя Анатоліївна – директор ЗОШ № 39

    4. Феденко Антоніна Павлівна – директор ЗОШ № 43

    5. Асланова Олена Василівна – директор ЗОШ № 45

    6. Тарасова Юлія Федорівна – директор ЗОШ № 50

    7. Бельченко Федір Борисович – директор школи-інтернату № 2

    8. Ковальчук Олена Володимирівна – директор допоміжної школи-інтернат

    9. Ігнатова Олена Миколаївна – психолог ЗОШ № 47

    10. Калініна Людмила Петрівна – заступник директора з НВР ЗОШ № 30

    11. Зиганжинова Алла Миколаївна – завідуюча дитячим комбінатом 128

    12. Ситнікова Лариса Григорівна – завідуюча дитячим комбінатом 113

    13. Крохмальова Ольга – учениця 11-А класу ЗОШ № 47

    14. Пересада Дар’я – учениця 11-А класу ЗОШ № 24

    15. Пихтіна Альона – учениця 11-А класу ЗОШ № 30

    16. Ушакова Регіна Іванівна – голова комітету самоорганізації населення 232 кварталу /за узгодженням/

    17. Цоль Любов Олексіївна – педагог-організатор клубу «Горизонт»

    18. Любченко Іван Веніамінович – депутат міської ради /за узгодженням/.

    Copyright © 2012 | Створити безкоштовний сайт на uCoz